103757 Kayıtlı Firma
Yeni Koyuncuoğlu Turizm
Sponsorlu Bağlantılar

Firma Hakkında Bilgi:

KALiTE , HUZUR , GÜVEN . . 1959 yılında TAŞOVAda kurulan ve sürekli büyüme ve kendini geliştirme yolunda emin adımlarla ilerleyen KOYUNCUOĞLU Turizm faaliyetlerini şehirler arası yollarda devam ettirmektedir. KOYUNCUOĞLU Turizm siz saygıdeğer yolcularımıza en güzel hizmeti sunabilmek için yola çıkıyor. Seyahat öncesi ve sonrasında servis ağımız ve terminal hizmetlerimizle, seyahat esnasında primleri ödenmiş sigortalarımızın, markalı ikram ürünlerimizin ve deneyimli-sosyal güvenceye kavuşturulmuş personelimizin güvencesiyle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Attığımız her adımda bizimle yol alan siz değerli yolcularımızın verdiği güçle yeniliklerimizi sürdürebiliyoruz. Bundan sonra da eleştiri, öneri ve taleplerinizle hep birlikte yolumuza güvenle devam edeceğiz. Bize güvendiğiniz ve desteklediğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz..

Adres Bilgileri:

Amasya Taşova Belediye Otogarı 171-

Telefon Numaraları:

(358) 3121045

Faks Numaraları:

(358)

İnternet Adresi:

www.tasovakoyuncuoglu.tr.gg

E-Mail Adresi:

koyuncuoglu@turizm.com

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Arama

Ambalaj   Hediyelik   Gıda   Emlak   Boya   Kozmetik   Güvenlik   Kuyumculuk   Kırtasiye   Ofis   Makina   Plastik   Temizlik   Tercüme   Turizm   İnşaat   Eğitim   Bilgisayar   Cam   Demir   Çelik   Elektrik   Telefon   Saat   Gözlük   Su   Televizyon   Dolap   Epilasyon   Kitap   Döner   İstanbul   Ankara   Bursa   Ayakkabı   Elbise   İslam   Bilet   Evden Eve   Nakliyat   Mobilya   İnternet   Mayo   Yatçılık   Otomobil   Pansiyonlar   Tantuni   Pimapen   Alüminyum   Kartvizit   Reklamcılık   Çeyiz   Fotoğraf   Elbise   Bikini   Kargo   Kurye  

Şehir

İstanbul   Adana   Ankara   İzmir   Antalya   Kayseri   Konya   Malatya   Bursa   Edirne   Ordu   Sakarya   Kocaeli  

Firma Rehberi    Mobil    Firmalar    Türkiye Firma Rehberi    Firma Ekle    Reklam    İletişim    Site Haritası   
Sitedeki Firma, İlan, Ürün bilgilerinden tikrehber.com sorumlu değildir. Bunlarla ilgili sorumluluk içeriği yayınlayan yayıncı firmaya aittir.